Reklama

Reklama

Tabela gr. E "Polskiej" :
  • 1. Szwecja (4 pkt.)
  • 2. Słowacja (3 pkt.)
  • 3. Hiszpania (2 pkt.)
  • 4. Polska (1 pkt.)

"Dobry ruch". Były właściciel Legii chwali Wisłę Kraków za zatrudnienie Adriana Gul’i

Adrian Gul’a został nowym trenerem Wisły Kraków. Okazuje się, że kiedyś szkoleniowiec był blisko zatrudnienia w Legii Warszawa. - To fajny facet - komentuje Maciej Wandzel, były właściciel mistrzów Polski.

Po ponad trzech tygodniach poszukiwań, Wisła w końcu zatrudniła nowego trenera. Wybór padł na Adriana Gul’ę, który podpisał z klubem dwuletnią umowę. 

Okazuje się jednak, że rozmowy z zarządem Wisły nie były pierwszym kontaktem szkoleniowca z polską piłką. 45-letni Słowak rozmawiał również z Jagiellonią Białystok, a jakiś czas temu mógł również zostać szkoleniowcem Legii Warszawa. - Fajny facet. Prowadziliśmy z nim kiedyś poważne rozmowy i robił bardzo sensowne wrażenie - napisał na Twitterze Maciej Wandzel, współwłaściciel Legii do 2017 r. 

Reklama

Od poniedziałku Gul’a będzie jednak częścią planu, który przedstawił prezes Wisły Dawid Błaszczykowski. 

-  Sportowo jest wiele do poprawy. Licząc z tymi zimowymi wykonaliśmy już pięć transferów, planujemy zrobić trzy kolejne. Zatrudniliśmy dyrektora sportowego, a teraz jest nowy trener. To ważne elementy dwu-trzyletniego planu, który ma doprowadzić do powrotu Wisły na należne jej miejsce, do pierwszej, pucharowej czwórki - zapowiedział prezes Błaszczykowski

Okazuje się, że nowy szkoleniowiec będzie miał za sobą nie tylko tysiące kibiców Wisły, ale również przynajmniej jedną osobę w Warszawie.  - Kibicuję mu. Dobry ruch Wisły, a efekty: zobaczymy - napisał Wandzel. 

Krakowianie przygotowania do sezonu pod okiem nowego szkoleniowca rozpoczną 16 czerwca. W planach jest m.in. wyjazd na zgrupowanie do Arłamowa. 

PJDowiedz się więcej na temat: Wisła Kraków | Maciej Wandzel | Adrian Gul'a

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje