Reklama

Reklama

Arkadiusz Głowacki nie zagra przez trzy tygodnie

Po przeprowadzeniu szczegółowych badań lekarz Wisły, Mariusz Urban, poinformował, że Arkadiusza Głowackiego czeka przynajmniej trzytygodniowa przerwa w treningach.

"Przeprowadzone badanie wykazało, iż zostało uszkodzone więzadło poboczne środkowe. Zawodnik już w niedzielę rozpoczął rehabilitację. Arka czeka około trzech tygodni przerwy" - poinformował w poniedziałek Urban.

Sztab medyczny "Białej Gwiazdy" w drugiej połowie kwietnia będzie chciał doprowadzić do zdrowia i pełnej sprawności także tych piłkarzy, którzy narzekają na drobne urazy.

"Przerwę w rozgrywkach Ekstraklasy poświęcimy na rehabilitację m.in. braci Brożków, a także Łukasza Garguły, borykają się bowiem do tej pory z kontuzjami i urazami pomeczowymi" - zakończył Urban.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama