Reklama

Reklama

18-latek przedłużył kontrakt z klubem Ekstraklasy

Piotr Starzyński zostaje w Wiśle Kraków, z którą podpisał nową umowę. Pełnoletni już pomocnik związał się kontraktem, który obowiązywał będzie do 30 czerwca 2026 roku, podał klub na stronie internetowej.

Starzyński trafił na Reymonta w lipcu 2020 roku z Ruchu Chorzów i zasilił szeregi wiślackiej akademii, dołączając do zespołu dowodzonego przez trenera Adriana Filipka. Młody pomocnik prezentował swoje umiejętności w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów U-18.

Piłkarz przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2020/2021 rozpoczął już u boku starszych kolegów. Starzyński przekonał do siebie trenerów i 31 stycznia 2021 roku zadebiutował na szczeblu PKO Bank Polski Ekstraklasy, meldując się na murawie podczas domowej potyczki z Piastem Gliwice, po czym na dobre zadomowił się w seniorskiej szatni. Kilka miesięcy później - tym razem na stadionie przy ulicy Okrzei - pokonał Františka Placha, zdobywając swoją premierową bramkę na ekstraklasowych boiskach.

Reklama

Wisła Kraków. Piotr Starzyński z kontraktem na 18. urodziny

W sumie 18-letni Starzyński, który 22 stycznia obchodził urodziny, w barwach "Białej Gwiazdy" rozegrał 29 meczów na najwyższym szczeblu.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy