Reklama

Reklama

  • 1 .Lech Poznań (27 pkt.)
  • 2 .Raków Częstochowa (24 pkt.)
  • 3 .Lechia Gdańsk (23 pkt.)
  • 4 .Pogoń Szczecin (22 pkt.)
  • 5 .Śląsk Wrocław (20 pkt.)
  • 6 .Piast Gliwice (17 pkt.)
  • 7 .Cracovia (17 pkt.)
  • 8 .Radomiak (16 pkt.)

Widzew Łódź. Kibice wykupili komplet karnetów

Widzew Łódź znów może się pochwalić fantastycznym wynikiem sprzedażowym. Właścicieli znalazły wszystkie karnety na nowy sezon Fortuna 1. Ligi. Sęk w tym, że nie każdy nabywca będzie mógł z nich skorzystać.

"Nowa świecka tradycja" zrodził się w Łodzi wczesną wiosną 2017 roku. Do użytku oddano wówczas zmodernizowany stadion Widzewa. Mimo że klub występował w II lidze, jego wierni fani wykupili wszystkie karnety na rundę wiosenną.

Potem sytuacja z dystrybucją kart wstępu powtarzała się co pół roku. Nie inaczej było teraz. Fani Widzewa nabyli komplet karnetów, a ich ostatnia transza rozeszła się w ledwie 13 minut!    

Wynik imponuje tym bardziej, że z uwagi na obostrzenia sanitarne, za każdym razem stadion będzie mógł być wypełniony tylko w połowie. Na trybuny wejdzie zatem niespełna dziewięć tysięcy kibiców. Tymczasem karnetowiczów jest obecnie ponad 16 tysięcy. 

Reklama

To oznacza, że nie każdy zobaczy wszystkie mecze Widzewa na żywo. Mimo wydanych pieniędzy część spotkań będzie można obejrzeć wyłącznie na małym ekranie. W trzech najbliższych sezonach rywalizację na tym szczeblu rozgrywek pokazywać będzie Telewizja Polsat. 

"System nie umożliwia rezerwacji z wyprzedzeniem na konkretny mecz. Przed każdym meczem uruchamiany będzie dla posiadaczy karnetów specjalny system rezerwacyjny, w ramach którego obowiązywać będzie kolejność zgłoszeń i zasada pierwszeństwa dla osób, które obejrzały dotąd najmniej meczów" - czytamy na oficjalnej stronie internetowej łódzkiego klubu.

Sezon 2020/21 w Fortuna 1. Lidze startuje już w piątek wieczorem. Widzew w roli beniaminka przystąpi do rywalizacji w sobotę. O godz. 12.40 na stadionie w Pruszkowie rozpocznie mecz z Radomiakiem Radom, który w minionym cyklu brał udział w barażach o awans do Ekstraklasy.   

UKi

Zobacz program 1. kolejki Fortuna 1. Ligi                  

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje