Reklama

Reklama

Widzew Łódź już bez Mariusza Stępińskiego

Mariusz Stępiński nie uczestniczył w poniedziałkowym treningu piłkarzy Widzewa. Zgodnie z przepisami do końca sezonu 18-letni napastnik może grać w zespole z al. Piłsudskiego, jednak wszystko wskazuje na to, że już w nim nie wystąpi.

Stępiński z pewnością nadal trenowałby z pierwszą drużyną, gdyby zdecydował się przedłużyć kontrakt z Widzewem. W niedzielę, w dniu 18. urodzin, zawodnik poinformował jednak władze klubu i trenera Radosława Mroczkowskiego, że chce wyjechać za granicę i nie podpisze nowej umowy.

Wiceprezes Łódzkiego Związku Piłki Nożnej Adam Kaźmierczak powiedział, że zgodnie z przepisami Stępiński mógłby jeszcze grać w Widzewie, bo "dotychczasowa umowa wygaśnie automatycznie po zakończeniu rundy, w trakcie której skończył 18 lat". Wszystko wskazuje jednak na to, że przegrany 0-4 mecz z Lechem w Poznaniu był ostatnim, w którym wystąpił Stępiński. W kolejnych klub woli postawić na zawodników, którzy nadal będą grali w zespole z al. Piłsudskiego.

Reklama

Mariusz Stępiński trafił do Widzewa przed rozpoczęciem sezonu 2011/2012. Wcześniej był zawodnikiem Piasta Błaszki i Pogoni-Ekolog Zduńska Wola. W zespole Widzewa wystąpił do tej pory w 34 meczach ekstraklasy, w których zdobył pięć bramek.

Zobacz wyniki, terminarz i tabelę T-Mobile Ekstraklasy

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL