Słoweniec Denis Kramar obrońcą Widzewa Łódź

Słoweniec Denis Kramar podpisał kontrakt z Widzewem Łódź. 21-letni obrońca z zespołem prowadzonym przez Radosława Mroczkowskiego związał się do końca sezonu, ale w umowie znalazł się zapis umożliwiający jej przedłużenie.

- Kramar był wolnym zawodnikiem, więc można go zgłosić do rozgrywek po zamknięciu okna transferowego. Czekamy jeszcze na jego certyfikat, który powinien do nas dotrzeć przed meczem z Zagłębiem Lubin - powiedział rzecznik prasowy klubu Michał Kulesza.

Reklama

Nowy gracz Widzewa występował ostatnio w słoweńskim zespole Mura 05 Murska Sobota. Wcześniej był również zawodnikiem NK Rudar Velenje i NK Smartno 1928, a od kilku tygodni trenował z Widzewem.

- Jest typowym bocznym obrońcą, mogącym występować na lewej stronie defensywy. Właśnie na tej pozycji sprawdzaliśmy go w sparingach, gdzie pokazał się z dobrej strony. Na pewno wzmocni rywalizację w naszej obronie - powiedział o Kramarze Mroczkowski.

Wszystko wskazuje na to, że szkoleniowiec Widzewa w sobotnim meczu z Zagłębiem będzie już mógł skorzystać z nowego obrońcy.

Dowiedz się więcej na temat: transfery | widzew łódź | Ekstraklasa | Denis Kramar

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje