Reklama

Reklama

Warta Poznań z nowym logo na koszulkach. Kolejny sponsor związany z ekologią

Warta Poznań w meczu PKO Ekstraklasy ze Śląskiem Wrocław pierwszy raz zagra z logo firmy ECO-cars na rękawach koszulek. Nowy Sponsor Biznes Warty Poznań podpisał umowę do końca czerwca 2022 roku. Mecz Warta - Śląsk w niedzielę o godz. 15, transmisja w Canal Plus Sport.

Warta Poznań konsekwentnie poszerza grono sponsorów klubu zgodnie ze swoją polityką i wizerunkiem, w którym ekologia i ochrona środowiska odgrywają ważną rolę. Po firmie BeGreen z branży odnawialnych źródeł energii, kolejnym sponsorem została spółka ECO-cars - dotychczas członek Klubu Biznesu Warty Poznań.

Nowy sponsor Warty Poznań na koszulkach

- Na koszulce Warty Poznań pojawia się kolejne logo, tym razem ECO-cars, podmiotu stąd, z Poznania. Cieszymy się, że jesteśmy odbierani jako podmiot wiarygodny i ufają nam kolejne firmy - mówi Jarosław Żubka, dyrektor marketingu i komunikacji Warty Poznań S.A.

Reklama

Nowy sponsor Warty Poznań zajmuje się m.in. recyklingiem pojazdów, pomocą w zbieraniu i odbiorem surowców wtórnych, zużytych baterii, odbiorem, transportem i unieszkodliwianiem odpadów powstałych w procesach produkcyjnych i poprodukcyjnych. "Poprzez najwyższą jakość usług świadczonych w zakresie kasacji i recyklingu pojazdów samochodowych, maszyn i urządzeń oraz gospodarki odpadami firma przyjmuje ochronę środowiska jako jeden z priorytetów swojej działalności" - czytamy na stronie eco-cars.pl.

"Mój pierwszy mecz Warty? Z Aluminium Konin"

- Spółka ECO-cars w przyszłym roku będzie obchodziła 20-lecie istnienia na polskim rynku. To dobry czas, by jeszcze bardziej zaangażować się w lokalny sport - mówi Kamil Kulesza, prezes zarządu ECO-cars. - Jestem poznaniakiem, kocham Poznań i sport. Na pierwszym meczu Warty Poznań byłem w 1997 r. i było to spotkanie z Aluminium Konin. Już wtedy zadawałem sobie pytanie: jakby to było gdyby w Ekstraklasie znów były dwa kluby z Poznania. Przez lata zazdrościłem miastom, które mogły żyć derbami. Teraz możemy je przeżywać w stolicy Wielkopolski. Moje marzenie w postaci reklamy na koszulce dziś stało się faktem, jednocześnie docieramy do kibiców z naszą ofertą. W naszej ligowej rzeczywistości bardzo brakuje firm, które reklamowałyby się poprzez futbol - dodaje Kamil Kulesza.

Warta - Śląsk. Gdzie oglądać?

Mecz Warta Poznań - Śląsk Wrocław w niedzielę o godz. 15, transmisja telewizyjna w Canal Plus Sport, transmisja internetowa (stream online) w serwisach C+. 

Bartosz Nosal

Zobacz skróty półfinałowych spotkań LM

Sprawdź teraz!

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL