Reklama

Reklama

Warta Poznań przegrała. Strzeliła jednak gola marzenie!

Przepiękny gol Mateusza Kuzimskiego strzelony przewrotką był ozdobą sparingowego meczu Warty Poznań z macedońskim zespołem Shkendija Tetovoi. Warta przegrała 1-3 i na zgrupowaniu w Turcji pozostaje bez wygranej.

Chociaż pierwszy kwadrans meczu należał do Warty Poznań i to ona była bliżej zdobycia gola, a nie Macedończycy, to jednak po 32. minutach to ona przegrywała. Gola zdobył Valmir Nafiu, który wykorzystał rzut karny dla zespołu z Macedonii. Poznaniacy jednak szybko wyrównali i to po fenomenalnym golu! Mateusz Kuzimski uderzył przewrotką i strzelił bramką w iście południowoamerykańskim stylu.

Wydawało się, że ten gol poniesie warciarzy, ale tak się nie stało. Macedończycy tuż przed przerwą zdobyli dość przypadkową bramkę, gdy piłka po dośrodkowaniu zeszła Macedończykowi z nogi i zaskoczyła bramkarza Jędrzeja Grobelnego. Po przerwie natomiast padł trzeci gol, tym razem po dobrej, kombinacyjnej grze.

Wtedy w barwach Zielonych grało już nieco jej młodzieży: Rakowski, Szczepański, Szmyt, Luberecki i Sangowski. 

Warta Poznań - Shkendija Tetovo 1-3 (1-2)

Reklama

WARTA: Grobelny - Grzesik (46. Rakowski), zawodnik testowany, Szymonowicz, Trałka (6. Kupczak), Matuszewski (46. Kiełb) - Szelągowski (46. Szmyt), Kupczak (46. Luberecki), Czyżycki, Jakóbowski (46. Szczepański) - Kuzimski (46. Sangowski).

27 stycznia Warta Poznań zagra z Metalistem Charków.


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy