Reklama

Reklama

Warta Poznań nie boi się zimy i zostaje w Polsce. Atrakcyjni rywale

Piłkarze Warty Poznań nie wyjadą na zgrupowanie zagraniczne. Zdecydowali się na dwa obozy w Grodzisku Wlkp. i na bardzo interesujących rywali sparingowych. Ekstraklasa wznowi rozgrywki już w ostatnich dniach stycznia.

Zapowiedzi silnego mrozu w Polsce po 15 stycznia sprawiły, że poznańska Warta rozważała wyjazd zagraniczny, aby mieć gdzie trenować w dobrych warunkach. Po rozważaniu za i przeciw zdecydowała się jednak na treningi w Polsce, na obiektach w Grodzisku Wlkp. w którym warciarze na co dzien rozgrywają mecze Ekstraklasy.

Na sobotę, czyli na ostatni dzień pierwszego tygodnia zajęć jest zaplanowany sparing wewnętrzny, a potem Warta zmierzy się w pierwszym sparingu z Pogonią Szczecin - ten mecz zaplanowany jest na dzień 15 stycznia. Poznaniacy opuszczą wtedy obóz w Grodzisku Wlkp. i pojadą do Szczecina. 

Reklama

Drugi obóz w Grodzisku Wlkp. zaplanowany jest na 18-23 stycznia i po nim Warta rozegra jeszcze jeden sparing, z Widzewem Łódź (beniaminkiem pierwszej ligi). Pierwszy w nowym roku mecz ekstraklasy poznaniacy mają zaplanowany na 30 stycznia - wówczas o godz. 15 zmierzą się w Grodzisku Wlkp. z Cracovią.

Plan przygotowań Warty Poznań:

4-9 stycznia - treningi na własnych obiektach

10 stycznia - sparing wewnętrzny

11-16 stycznia - pierwszy obóz w Grodzisku Wlkp.

15 stycznia - sparing z Pogonią Szczecin (w Szczecinie)

18-23 stycznia - drugi obóz w Grodzisku Wlkp.

22 stycznia - sparing z Widzewem Łódź (miejsce do ustalenia)


Reklama

Reklama

Reklama