Reklama

Reklama

Trener Warty Poznań Piotr Tworek: To jest punkt zwycięski

- Musieliśmy się bronić, żeby meczu nie przegrać, więc ten punkt na boisku Pogoni Szczecin traktujemy jako zwycięski. Dużo nas bowiem kosztował - mówił Piotr Tworek po meczu Warty Poznań z Pogonią w Szczecinie.

Warta Poznań zremisowała w Szczecinie 1-1, a taki wynik to dla niej spora rzadkość. Bezkompromisowy zespół trenera Piotra Tworka ma w całym sezonie tylko cztery remisy, wliczając ten z Pogonią.

Warta Poznań obroniła się z Pogonią w Szczecinie

Szkoleniowiec poznańskiej Warty mówił: - Wiedzieliśmy, że jedziemy do zespołu, który jest dobrze zorganizowany i poukładany. Nie myliliśmy się, miało to potwierdzenie na początku meczu. W miarę upływu czasu nasza gra wyglądała lepiej. Jednakże Pogoń była lepsza, a ten punkt nasz kosztował, zwłaszcza że mieliśmy problemy kadrowe.

Mowa m.in. o tym, że na przedmeczowej rozgrzewce urazu doznał Jakub Kiełb i w ostatniej chwili musiał go zastąpić młody Bartłomiej Burman. 

- Staraliśmy się zrobić wszystko, żeby nie przegrać na tak trudnym terenie. Na stadionie Pogoni Szczecin, która w tym sezonie będzie na pudle. Udało się i ten remis traktujemy jako zwycięski.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL