Reklama

Reklama

Media: Michał Probierz nie będzie trenerem Bruk-Betu Termaliki

Sensacyjne wiadomości podał "Przegląd Sportowy". Michał Probierz, świeżo upieczony trener Bruk-Betu Termaliki Nieciecza zażądał rozwiązania kontraktu.

"Michał Probierz nie będzie trenerem Termaliki Bruk-Bet Nieciecza. Szkoleniowiec wysłał już pismo o rozwiązanie kontraktu" - poinformował "Przegląd Sportowy".

To o tyle szokujące, że Probierz jako nowy trener "Słoni" został zaprezentowany zaledwie... dwa dni temu. Nie zdążył poprowadzić drużyny w żadnym spotkaniu.

Jak podaje "PS" - Probierz nie poprowadził nawet żadnego treningu. - Kompletnie inne były ustalenia przy podpisywaniu umowy. Chciał i był gotowy pomóc klubowi, pieniądze były sprawą drugorzędną. Ale poczuł się bardzo rozczarowany - mówiła gazecie osoba z otoczenia trenera.

Zobacz też - Tak pisaliśmy o zatrudnieniu Probierza w Termalice

Michał Probierz poprosił o rozwiązanie kontraktu z Termalicą

Reklama

Podjęcie pracy w Niecieczy, w miejsce zwolnionego trenera Mariusza Lewandowskiego, było ogromnym zaskoczeniem. Wcześniej przez cztery lata Probierz prowadził Cracovię, będąc jednocześnie wiceprezesem klubu.

Na razie nie ma oficjalnego stanowiska ze strony kierownictwa klubu.

Bruk-Bet zajmuje ostatnie miejsce w tabeli Ekstraklasy. Do bezpiecznej lokaty traci sześć punktów.

Probierz jest doświadczonym szkoleniowcem. W przeszłości pracował w takich klubach jak Jagiellonia Białystok, Lechia Gdańsk, GKS Bełchatów, Wisła Kraków, Aris Saloniki, ŁKS, Polonia Bytom oraz Widzew Łódź.

WG

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama