Reklama

Reklama

Krzysztof Pilarz podpisał kontrakt z Termalicą Bruk-Bet Nieciecza

Cracovia poinformowała, że po 3,5 latach z zespołem żegna się Krzysztof Pilarz. Bramkarz podpisał kontrakt z Termalicą Bruk-Bet Nieciecza.

Krzysztof Pilarz był związany z Cracovią od sezonu 2012/2013, przyszedł z Korony Kielce. Był podporą ekipy "Pasów", która w czerwcu 2013 roku wywalczyła awans do Ekstraklasy. Od lipca 2014 roku Pilarz pełnił funkcję kapitana drużyny. W sumie rozegrał w Cracovii 117 oficjalnych spotkań.

Przez ponad 3 lata gry w Cracovii Krzysztof Pilarz dał się poznać jako bramkarz, który wielokrotnie ratował zespół przed stratą bramki. W bieżącym sezonie stracił miejsce w składzie na rzecz Grzegorza Sandomierskiego.

Z końcem czerwca wygasał jego kontrakt z Cracovią. Teraz wzmocnił beniaminka Termalicę Bruk-Bet Nieciecza. O miejsce w bramce będzie rywalizował z Sebastianem Nowakiem i Andrzejem Witanem.

Po rundzie jesiennej jego nowy zespół zajmuje 11. miejsce w tabeli.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy