Reklama

Reklama

Chomiuk i Abramowicz odchodzą z Termaliki Bruk-Bet Nieciecza

​Adrian Chomiuk i Dawid Abramowicz odchodzą z Termaliki Bruk-Bet Nieciecza. Klub rozwiązał z nimi kontrakty.

​Adrian Chomiuk i Dawid Abramowicz odchodzą z Termaliki Bruk-Bet Nieciecza. Klub rozwiązał z nimi kontrakty.

Ekstraklasa. Wyniki, tabela i statystyki - kliknij tutaj!

Chomiuk, z którym Termalica rozwiązała umowę wczoraj, zdążył już związać się kontraktem z nowym pracodawcą. 27-letni obrońca w nadchodzącym sezonie będzie występował w 1-ligowej Bytovii Bytów.

Wcześniej Chomiuk grał m.in. w Polonii Bytom i Kolejarzu Stróże. W Niecieczy spędził pół roku. 

Występował w zespole popularnych "Słoników" w rundzie wiosennej poprzedniego sezonu i przyczynił się do historycznego awansu do Ekstraklasy.

Reklama

Z kolei Dawid Abramowicz to 24-letni wychowanek KP Brzeg Dolny. Potem występował m.in. w Śląsku Wrocław, Olimpii Grudziądz, Wiśle Płock i Odrze Opole. 

Kontrakt z Termaliką podpisał 14 lipca tego roku, ale w drużynie z Niecieczy rozegrał zaledwie jeden mecz o stawkę - w Pucharze Polski z Błękitnymi Stargard Szczeciński (1-2).

Termalica po pięciu kolejkach obecnego sezonu Ekstraklasy zajmuje 12. miejsce w tabeli. Ma na koncie dwa zwycięstwa i trzy porażki.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy