Reklama

Reklama

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Korona Kielce 0-3. Bartoszek: Jest temat pozyskania Kuświka

Bruk-Bet Termalica Nieciecza na inaugurację rundy wiosennej została rozbita przez Koronę Kielce. - Taki mecz bardzo ciężko podsumować - przyznaje Maciej Bartoszek, trener gospodarzy.

Być może spotkanie potoczyłoby się inaczej, gdyby nie błąd Dariusza Treli. Bramkarz Bruk-Betu Termaliki otrzymał podanie i zaczął układać sobie piłkę na nodze. A gdy w końcu zdecydował się kopnąć, trafił futbolówką w nadbiegającego napastnika Korony i ta powoli wturlała się do bramki.

W związku z tym trener Bartoszek został zapytany, czemu zdecydował się postawić na Trelę, a nie na Jana Muchę.

- Gdyby ten sam błąd popełnił Jan, to wtedy miałbym do siebie pretensje, że postawiłem na bramkarza, który w okresie przygotowawczym praktycznie nie bronił. Zdecydowałem się na zawodnika, który grał w zdecydowanej większości sparingów, bo Jan Mucha zaliczył tylko 45 minut w ostatnim meczu - podkreśla Bartoszek.

Reklama

Szkoleniowiec podczas konferencji nie miał wesołej miny, choć uważa, że spotkanie mogłoby się potoczyć inaczej, gdyby właśnie nie pierwsza bramka.

- Wszystko szło po naszej myśli, dopóki nie straciliś... W sumie dopóki nie daliśmy rywalom gola. Mieliśmy okazje na wyrównanie, ale później z każdą minutą otwieraliśmy się coraz bardziej i narażaliśmy się na kontry. Przy tym wszystkim jeszcze sami sprokurowaliśmy bramkę. Trzeba przyznać, że ten mecz kompletnie nam nie wyszedł - rozkładał ręce Bartoszek.

Niecieczanie bardzo słabo spisali się w ofensywie. Co prawda drużyna stworzyła sobie kilka okazji, ale rzadko kiedy kończyły się one celnymi i niebezpiecznymi uderzeniami.

W tej sytuacji Bruk-Bet Termalica poszukuje napastnika i niewykluczone, że zdecyduje się na Grzegorza Kuświka. Piłkarz Lechii Gdańsk został odsunięty od kadry pierwszej drużyny, a ostatnio nawet wykreślony z listy zawodników zgłoszonych do gry w Ekstraklasie.

- Czy prowadzimy rozmowy w sprawie jego pozyskania? Jest taki temat - przyznaje Bartoszek.

Z Niecieczy Piotr Jawor

Ekstraklasa: wyniki, tabela, terminarz, strzelcy

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy