Reklama

Reklama

  • 1 .Lech Poznań (32 pkt.)
  • 2 .Pogoń Szczecin (32 pkt.)
  • 3 .Lechia Gdańsk (30 pkt.)
  • 4 .Raków Częstochowa (29 pkt.)
  • 5 .Radomiak (28 pkt.)
  • 6 .Śląsk Wrocław (24 pkt.)
  • 7 .Piast Gliwice (21 pkt.)
  • 8 .Jagiellonia Białystok (21 pkt.)

Bruk-Bet Termalica. Jacek Zieliński: Zaczyna się gra o wszystko

- Zaczyna się gra o wszystko – stwierdził Jacek Zieliński, trener broniących się przed spadkiem z Ekstraklasy piłkarzy Bruk-Betu Termaliki Nieciecza, przed niedzielnym (godz. 15.30) meczem z Pogonią w Szczecinie.

Zapraszamy na relację na żywo z meczu Pogoń Szczecin - Bruk-Bet Termalica Nieciecza!

Relację można również śledzić na urządzeniach mobilnych

Ekipa z Małopolski sezon zasadniczy zakończyła na przedostatnim miejscu w tabeli z dorobkiem 29 punktów. Do dwunastej Pogoni traci jednak tylko dwa punkty, więc w przypadku wygranej może ją wyprzedzić.

Reklama

"Zaczyna się gra o wszystko, w naszej sytuacji każdy mecz to walka o życie" - nie ma wątpliwości Zieliński.

Obydwa zespoły niedawno, bo 17 marca, spotkały się ze sobą w Niecieczy. Wygrała Pogoń 4-2, ale do przerwy prowadził Bruk-Bet, a Roman Gergel nie wykorzystał znakomitej okazji do strzelenia gola na 3-1.

"To było dość specyficzne spotkanie, więc pałamy żądzą rewanżu, ale przede wszystkim chcemy dobrze zacząć rundę finałową, bo to jest bardzo ważne z psychologicznego punktu widzenia" - uważa trener Bruk-Betu.

W optymistycznym nastroju przed wyprawą do Szczecina jest Rafał Grzelak.

"Jesteśmy bojowo nastawieni, bo wiemy jak ważny jest to moment sezonu. Patrząc na naszą sytuację w tabeli nie możemy chodzić z uśmiechem na twarzy i głową w chmurach, ale czujemy się mocni. Możemy być zbudowani ostatnimi wynikami i naszą grą. Jesteśmy skoncentrowani i jedziemy do Szczecina po trzy punkty" - deklaruje obrońca zespołu z Niecieczy.

Ze względu na długą podróż do Szczecina trener Zieliński zdecydował się, że rozpocznie się ona już w piątek.

"Zbyt późno poznaliśmy termin tego meczu i nie było już szans, aby załatwić bilety na samolot. Dlatego wyjeżdżamy dwa dni wcześniej. Zatrzymamy się pod Poznaniem, tam odpoczniemy, przeprowadzimy trening i potem udamy się do Szczecina. Mam nadzieję, że powrót będzie w radosnych nastrojach" - powiedział szkoleniowiec niecieczan, którzy jesienią pokonali w Szczecinie Pogoń 3-2.

Terminarz i tabela grupy spadkowej Ekstraklasy

Terminarz i tabela grupy mistrzowskiej Ekstraklasy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama