Reklama

Reklama

Wygrana Stali Mielec w pierwszym sparingu

​Przebywający na zgrupowaniu w Turcji ekstraklasowi piłkarze Stali Mielec pokonali we wtorkowym sparingu Slavię Sofia 3-0. Był to pierwszy sprawdzian mielczan przed drugą częścią ligowego sezonu.

Podczas pobytu za granicą Stal rozegra jeszcze trzy gry kontrolne, w tym z dwiema drużynami także ze stolicy Bułgarii (CSKA - 21 stycznia, CSKA 1948 - 27 stycznia) oraz z elipą z Macedonii - FK Makedonija Dżorcze Petrow (także 27 stycznia).

Po 19 kolejkach spotkań Stal w tabeli ekstraklasy zajmuje ósme miejsce z dorobkiem 28 pkt. Pierwszy mecz ligowy w 2022 roku rozegra 5 lutego, u siebie z Górnikiem Zabrze. 

Stal Mielec - Slawia Sofia 3-0 (0-0)

Bramki: 1-0 Grzegorz Tomasiewicz (62.), 2-0 Mateusz Mak (71.), 3-0 Koki Hinokio (89.).

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy