Reklama

Reklama

Stal Mielec. Włodzimierz Gąsior: Nie spodziewam się dużych wzmocnień

Trener Stali Mielec, Włodzimierz Gąsior przekazał, że zespół nie spodziewa się przed kolejnym sezonem walki na najwyższym szczeblu istotniejszych wzmocnień.

Szkoleniowiec nie chciał się w szczegółach wypowiadać o - jak to określił - niełatwej sytuacji finansowej. Jego zdaniem trzon drużyny pozostanie.

Potwierdził wcześniejsze informacje, że przygotowania jego ekipy do sezonu 2021/22 ruszą 14 czerwca. Pierwszym ich punktem będą badania wydolnościowe.

"Jednak zawodnicy mają +bierne+ urlopy tylko do końca maja. Od początku czerwca mają rozpocząć pracę indywidualną według planu podanego im przez trenera przygotowania fizycznego Krzysztofa Kapelana" - powiedział w piątek opiekun mielczan, cytowany na oficjalnej stronie klubowej.

Reklama

Nie podał w szczegółach planu sparingów oraz tygodniowego zgrupowania, gdyż są one dogrywane.

Dzień wcześniej poinformowano, że Gąsior - mimo wcześniejszych deklaracji - pozostaje szkoleniowcem dwukrotnych mistrzów Polski (1973, 1976).

W końcowej tabeli minionego sezonu Stal zajęła 15. miejsce. Wyprzedziła tylko Podbeskidzie Bielsko-Biała, ale do pierwszej ligi wyjątkowo został zdegradowany jeden zespół.Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL