Reklama

Reklama

Trener Brugge Garrido: To dla nas duży cios

- Jesteśmy bardzo rozczarowani. To dla nas duży cios. Odpadnięcie z Ligi Europejskiej to okropna wiadomość dla kibiców i piłkarzy - mówił załamany po meczu ze Śląskiem (3-3) trener FC Brugge Juan Garrido.

Oto opinie trenerów po rewanżowym meczu FC Brugge - Śląsk Wrocław w ramach III rundy el. Ligi Europejskiej, w którym wrocławianie wywalczyli zwycięski remis (3-3).

Juan Carlos Garrido (trener FC Brugge):

"Jesteśmy bardzo rozczarowani. To dla nas duży cios. Odpadnięcie z Ligi Europejskiej to okropna wiadomość dla kibiców i piłkarzy. Goście strzelali jednak bramki w przełomowych momentach, a nam się to nie udało. W końcówce Śląsk nie pozwolił sobie wydrzeć awansu. Nie zagraliśmy złego meczu, w naszej postawie mógłbym dopatrzyć się kilku pozytywów, ale to rywal był lepszy. W pierwszym meczu powinniśmy strzelić co najmniej jednego gola, wtedy sytuacja wyglądałaby całkiem inaczej".

Reklama

Stanislav Levy (trener Śląska Wrocław):

"Jestem bardzo zadowolony z awansu. Wiedziałem, że nie możemy tutaj przyjechać bronić wyniku, a bardzo istotny był gol na początku spotkania. Od pierwszych minut graliśmy aktywnie i ofensywnie, a po stracie bramki przeciwnik musiał się otworzyć w obronie. Doskonale zdawałem sobie sprawę, jak ciężkie zadanie nas tu czeka. Wiedzieliśmy, jaką siłą dysponują rywale. Kluczem do awansu była szybko strzelona bramka, później pojawiły się luki w defensywie rywali, co udało nam się wykorzystać".

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL