Reklama

Reklama

Stanislav Levy: W finale Pucharu Polski powinien być tylko jeden mecz

- To tylko moja opinia, ale w finale Pucharu Polski powinien być tylko jeden mecz – powiedział nam trener Śląska Wrocław Stanislav Levy po pokonaniu Wisły 3-2 w półfinale tych rozgrywek.

- W kontekście dwumeczu awansowaliśmy do finału zasłużenie, ważne było to, iż jako pierwsi strzeliliśmy gola. Dzięki temu Wisła musiała zagrać bardziej ofensywie, odkrywać się. Przy takiej taktyce rywala otwierały nam się wolne przestrzenie na boisku do przeprowadzania kontrataków - komentował trener Stanislav Levy.

- Widzieliśmy ciekawe spotkanie, a nasz awans do finału jest zasłużony. Czy nie bałem się o awans w trakcie tego meczu? Uspokoiła mnie nasza druga bramka, ale po wejściu Kosowskiego mieliśmy przez chwilę problemy. Moje zdanie jest takie, że finał powinien być rozstrzygnięty w jednym meczu - zaznaczył czeski szkoleniowiec.

Reklama

Prowadzony przez Levego Śląsk ma już niemal zapewniony udział w walce o Ligę Europejską. W Ekstraklasie drużyna zajmuje trzecie miejsce (dające puchary), a jeśli mistrzem Polski zostanie Legia, to wrocławianie trafią do walki o LE jako finalista Pucharu Polski, nawet jeśli finałowy dwumecz przegrają

Autor: Michał Białoński

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL