Reklama

Reklama

Śląsk Wrocław. Zgrupowanie na Cyprze i nowy kontrakt Wojciecha Golli

Grający w PKO Ekstraklasie Śląsk Wrocław w niedzielę rozpoczął zgrupowanie na Cyprze. Przed wylotem nowy kontrakt z zespołem ze stolicy Dolnego Śląska podpisał obrońca Wojciech Golla.

Włodarze Śląska nie ukrywali, że przedłużenie wygasającej w czerwcu umowy Golli jest zimą sprawą priorytetową. Przed wylotem na zgrupowanie na Cyprze klub poinformował, że udało się porozumieć z piłkarzem i przedłużyć kontrakt do 2023 roku.

- To kluczowy zawodnik Śląska zarówno jeśli chodzi o blok defensywny, jak i wpływ na cały zespół jako jeden z jego liderów. Doświadczenie i umiejętności Wojtka pomogą nam w najbliższych latach w realizowaniu celów sportowych, a on sam będzie wzorem dla młodych piłkarzy z akademii - skomentował dyrektor sportowy Dariusz Sztylka.

Reklama

Zgrupowanie na Cyprze potrwa dziesięć dni i w jego trakcie wrocławianie mają rozegrać trzy sparingi. W kadrze na obóz znalazło się 27 zawodników, ale jest bardzo możliwe, że ktoś nowy dołączy do zespołu już na miejscu.

Po powrocie do Polski Śląsk zmierzy się jeszcze w meczu kontrolnym z Hradec Kralove, a później już pojedynek o ligowe punkty na własnym boisku z Lechią Gdańsk (7 lutego o godz. 20.30).
Zobacz wyniki, terminarz i tabelę PKO Ekstraklasy

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL