Reklama

Reklama

Śląsk Wrocław. Trybuny: "Oddawać k... koszulki, nie jesteście godni"

Piłkarze Śląska Wrocław zostali ostro potraktowani po porażce z Zagłębiem Lubin. "Oddawać k... koszulki, nie jesteście ich godni" - krzyczeli pseudokibice.

Wyniki, tabele, statystyki Ekstraklasy - Kliknij!

Śląsk w fatalnym stylu przegrał derby Dolnego Śląska (0-2). Wrocławianie przez całe spotkanie nie oddali nawet jednego celnego strzału!

Atmosfera po meczu była więc bardzo, a nawet za bardzo napięta. Gdy zawodnicy z Wrocławia podeszli pod sektor podziękować za doping, z trybun usłyszeli niewybredne słowa.

"Oddawać k... koszulki. Ściągajcie je, nie jesteście ich godni" - krzyczała osoba trzymająca mikrofon, która nie była już na trybunach, ale tuż przy bandach reklamowych, gdzie postronni ludzie nie mają prawa wejść.

Reklama

Z jednego z zawodników koszulka została zdjęta, inny oddał ją po dobroci. "Oddawać, każdy, po kolei. Dawaj... Nie zasługujcie k... na te barwy! Oddawać koszulki chłopakom" - słychać ma filmiku opublikowany w internecie.


Podczas meczu kilkukrotnie zostało złamane prawo. Odpalano race, na murawie lądowały petardy hukowe. W kierunku piłkarzy Śląska były rzucane różne przedmioty, wyzywano także zawodników i trenera Romualda Szukiełowicza.

W 25 kolejkach Śląsk zdobył 26 punktów i zajmuje 14. miejsce, tuż na strefą spadkową. Zagłębie jest na szóstej pozycji, z 37 punktami.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL