Reklama

Reklama

Śląsk Wrocław - Socha i Pawłowski odchodzą

Tadeusz Socha i Wojciech Pawłowski odchodzą ze Śląska Wrocław - poinformował klub.

Tadeusz Socha i Wojciech Pawłowski odchodzą ze Śląska Wrocław - poinformował klub.

Wygasające wraz z końcem roku kontrakty obydwu zawodników nie zostaną przedłużone - czytamy w komunikacie na oficjalnej stronie Śląska.

Socha jest wychowankiem Śląska. W pierwszej drużynie wrocławskiego klubu zadebiutował w 2007 roku, jeszcze w rozgrywkach drugoligowych.

Dla Śląska zagrał w 156 meczach, zdobywając mistrzostwo Polski, srebrny i brązowy medal rozgrywek, Superpuchar oraz Puchar Ekstraklasy.

W obecnym sezonie występował w trzecioligowej drużynie rezerw.

Pawłowski do Śląska trafił na początku roku na zasadzie wypożyczenia z włoskiego Udinese Calcio. W tym czasie rozegrał trzy spotkania.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy