Reklama

Reklama

Śląsk Wrocław. Marco Paixao zostanie w klubie?

Portugalczyk pojawił się na pierwszym treningu Śląska Wrocław. Czy to oznacza, że zostanie w czwartej drużynie ligi poprzedniego sezonu?

Kontrakt Portugalczyka wygasa z końcem czerwca. Piłkarz pojawił się jednak na pierwszych zajęciach wrocławian. W ćwiczeniach nie brał udziału Dudu Paraiba, który dostał zgodę na nieco późniejszy powrót z urlopu ze względu na długą podróż z domu. Nieobecny był także Karol Angielski, który nie spełnił warunków przedłużenia kontraktu. Prawdopodobnie w przyszłym sezonie będzie występował w Piaście Gliwice.

Na głównej płycie boiska przy ul. Oporowskiej trenowali natomiast Adam Kokoszka i Jacek Kiełb. Skrzydłowy podpisał już kontrakt, a obrońca jest testowany.

Reklama

"Na pewno na początku mam jeszcze dużo pytań do chłopaków na temat tego, jak wszystko tu funkcjonuje. Nie chciałbym popełnić żadnej gafy, więc przez pierwsze dni jeszcze będę musiał się trochę poduczyć panujących w Śląsku zwyczajów" - mówi na oficjalnej stronie klubu Kiełb.

W pierwszych dniach przygotowań gracze Śląska przechodzić będą badania. 25 czerwca podopieczni Tadeusza Pawłowskiego wyjadą na zgrupowanie do Trzebnicy, na którym formę będą szlifować do wtorku 30 czerwca. A już dwa dni później Śląsk rozpocznie rywalizację w Lidze Europy - zmierzy się ze słoweńskim NK Celje.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL