Reklama

Reklama

Śląsk Wrocław. Łukasz Bejger nowym piłkarzem klubu

Oficjalna strona Śląska poinformowała o nowym transferze klubu. Ekipa z Wrocławia pozyskała defensora Łukasza Bejgera, prosto z Manchesteru United.

Łukasz Bejger to 19-letni obrońca, który do tej pory występował w młodzieżowej drużynie Manchesteru United. Defensor miał jednak okazję do treningów z pierwszą drużyną. Nowy nabytek Śląska do Anglii trafił z Lecha Poznań. 

- Decyzja o powrocie do Polski była przeze mnie bardzo dobrze przemyślana. Chcę przede wszystkim nabierać doświadczenia w piłce seniorskiej i stale podnosić swoje umiejętności - powiedział Bejger, w rozmowie z oficjalną stroną Śląska. 

Defensor dołączył do Śląska na zasadzie transferu definitywnego i jego nowy kontrakt będzie obowiązywał przez najbliższe 4,5 roku. 

Reklama

Środkowy defensor występuje również w młodzieżowych reprezentacjach Polski. Obecnie otrzymuje powołania do kadry U19. 

- Cieszymy się, że kolejny młodzieżowy reprezentant Polski wybrał Śląsk Wrocław. Łukasz to niezwykle perspektywiczny środkowy obrońca. Dobrze czyta grę, jest szybki i skuteczny w odbiorze. Chcemy, aby rozwijał się u nas krok po kroku, poznając klub i filozofię naszej pracy - stwierdził dyrektor sportowy Śląska Dariusz Sztylka. 

Wrocławski klub zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli Ekstraklasy. Po wznowieniu rozgrywek Śląska czeka starcie przeciwko Stali Mielec. 

Zobacz Interia Sport w nowej odsłonie

Sprawdź!

PA

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL