Reklama

Reklama

Śląsk Wrocław. Jakub Wójcicki bliski przejścia do klubu

Obrońca Cracovii - Jakub Wójcicki zimą prawdopodobnie przeniesie się do Śląska Wrocław. 29-latek występuje w Krakowie od 2015 roku.

Lotto Ekstraklasa - sprawdź terminarz, wyniki oraz tabelę!

Jak informowaliśmy w poniedziałek zimą w Cracovii ma dojść do kolejnej kadrowej rewolucji. Z klubem pożegnać mają się Grzegorz Sandomierski, Jakub Wójcicki oraz Mateusz Szczepaniak. Cracovia oficjalnie ogłosiła także, iż nowych pracodawców mogą szukać Tomasz Vestenicky, Deleu oraz Sebastian Steblecki.

29-letni Jakub Wójcicki, który może występować zarówno z boku obrony oraz na skrzydle, nie musiał długo szukać nowego klubu.

Reklama

Jak udało nam się ustalić obrońca ma podpisać kontrakt ze Śląskiem Wrocław, który cierpiał jesienią na deficyt doświadczonych i zdrowych zawodników.

Wójcicki od 2015 roku występuje w Cracovii. Wcześniej grał również w Zawiszy Bydgoszcz. Na koncie ma 153 spotkania w Ekstraklasie, w których strzelił pięć goli.

Co ciekawe, z wrocławskim klubem łączy się także innego zawodnika, który zimą ma opuścić Cracovię - Mateusza Szczepaniaka.

KK

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy