Reklama

Reklama

Śląsk Wrocław. Jakub Kosecki został ojcem

Jakub Kosecki ze Śląska Wrocław został ojcem. Piłkarz pokazał zdjęcie małego Antosia, który przyszedł dopiero co na świat.

Ekstraklasa: wyniki, terminarz, strzelcy, gole

"Jednak istnieje miłość od pierwszego wejrzenia. Mała istota, wielki skarb. Dziękuje Ci Aleksandra, że jesteś obecna w moim życiu. Kocham was" - napisał pod zdjęciem Kosecki.

Piłkarz w czerwcu 2014 roku wziął ślub z modelką Aleksandrą Chlebicką. Antoś to pierwsze dziecko pary. O tym, że noworodek ma tak na imię poinformował klub z Wrocławia, który w mediach społecznościowych złożył serdeczne gratulacje świeżo upieczonemu tacie. 

Reklama

Kosecki w lipcu tego roku przeniósł się z niemieckiego SV Sandhausen do Śląska Wrocław. Piłkarz zagrał w 14 ligowych meczach w tym sezonie. Strzelił dwa gole i zanotował trzy asysty. 

AK

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama