Śląsk Wrocław. Dwa zgrupowania w przerwie zimowej

W okresie przygotowawczym do rundy wiosennej w piłkarskiej ekstraklasie Śląsk Wrocław wyjedzie na dwa zgrupowania - do Trzebnicy i na Cypr. Wszystko wskazuje, że zespół nadal będzie prowadził trener Jan Urban.

Piłkarze Śląska wolne dostali zaraz po ostatnim meczu jesiennym z Jagiellonią Białystok (1-0). Wrocławianie zajęcia wznowią 11 stycznie i przez pierwsze cztery dni będą przechodzić badania oraz ćwiczyć na własnych obiektach. Później drużynę czeka zgrupowanie w Trzebnicy, które potrwa do 20 stycznia. Na jego zakończenie Śląsk rozegra pierwszy sparing, a rywalem będzie pierwszoligowa Miedź Legnica.

Reklama

Zespół długo nie zabawi we Wrocławiu, bo już 23 stycznie wyjedzie na drugi obóz - na Cypr. Tam w planach jest seria sparingów, ale w klubie jeszcze nie znani są wszyscy rywale. Do Polski Śląsk wróci 3 lutego, a tydzień później zmierzy się na wyjeździe w pierwszym meczu wiosennej części sezon z Cracovią (godz. 18).

Wszystko wskazuje na to, że zespół w rundzie wiosennej nadal będzie prowadził Urban. Po porażce w wyjazdowym meczu z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza (1-2) pojawiły się informacje, że szkoleniowiec ten po ostatnim jesiennym pojedynku z Jagiellonią zostanie zwolniony. Tak się nie stało. Urban wyjechał do Hiszpanii na urlop i w najbliższych dniach nic się w tej kwestii nie powinno zmienić.

Dowiedz się więcej na temat: Śląsk Wrocław | Jan Urban

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje