Reklama

Reklama

Robert Pich wraca do Śląska Wrocław

Słowak, Robert Pich, znów będzie grał w Śląsku Wrocław. Piłkarz wraca do Ekstraklasy, wypożyczony z niemieckiego 1.FC Kaiserslautern.

Co? Gdzie? Kiedy? Bądź na bieżąco i sprawdź Sportowy Kalendarz!

Pich został wypożyczony do Śląska z opcją transferu definitywnego.

- Robert był jednym z naszych celów transferowych. Musieliśmy jednak być cierpliwi, bo cały czas ważyły się jego losy. Niemcy zastanawiali się, czy go puścić. Przygotowywał się z zespołem Kaiserslautern, więc możemy być spokojni o jego dyspozycję - powiedział Paweł Żelem, prezes Śląska, cytowany na stronie klubu.

Reklama

- Wreszcie nam się udało go sprowadzić. Cieszymy się z jego powrotu. Robert Pich pomoże nam i sobie, bo wciąż ma szansę na wyjazd na Euro - dodał.

Pich grał w Śląsku w latach 2014-15, po czym przeniósł się do Kaiserslautern, występującego w 2. Bundeslidze. Tam rzadko jednak dostawał okazję gry.

Słowacki pomocnik wraca do Śląska, w którym będzie walczył o regularne występy i wyjazd ze swoją reprezentacją na Euro do Francji.

Ekstraklasa: wyniki, tabela, strzelcy, terminarz  

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy