Reklama

Reklama

Młody Polak Karol Borys na testach w Manchesterze United

Jak poinformował Piotr Janas z "Gazety Wrocławskiej" Karol Borys - młody talent ze Śląska Wrocław - został zaproszony na testy przez Manchester United.

Karol Borys to urodzony w 2006 roku utalentowany zawodnik, który występuje w środku pola. Jest młodzieżowym reprezentantem Polski, a na co dzień gra w Centralnej Lidze Juniorów oraz II-ligowych rezerwach Śląska Wrocław.

Jego talent dostrzegł już jednak także trener pierwszej drużyny Jacek Magiera, który pozwolił mu zadebiutować w meczu sparingowym z RB Lipsk.

Czytaj także: Wielka wymiana na linii FC Barcelona -  Manchester United? Dwaj piłkarze mogą zmienić klub

Karol Borys będzie testowany przez Manchester United. "Takiego talenty dawno nie widziałem

Reklama

- Takie talentu dawno nie widziałem. Karol Borys perełka - ocenił nastolatka w krótkim wpisie na Twitterze były reprezentant Polski Sebastian Mila.

Z jego opinią zgadzają się najwidoczniej skauci Manchesteru United, który zaprosił Karola Borysa na testy. Piotr Janas z "Gazety Wrocławskiej" poinformował, że młody zawodnik poleci na nie w lutym.

Jeśli Polak sprawdzi się, a "Czerwone Diabły" będą chciały zatrzymać go na dłużej, muszą liczyć się z zapłatą za transfer. Karol Borys w październiku podpisał bowiem swój pierwszy profesjonalny kontrakt.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama