Reklama

Reklama

Mila związał się ze Śląskiem

Sebastian Mila podpisał we wtorek kontrakt ze Śląskiem Wrocław. Piłkarz, ostatnio występujący w ŁKS-ie, związał się z wrocławskim klubem na cztery lata.

Jak powiedział Marcin Polański z biura prasowego wrocławskiego klubu, Mila nie dołączy do przebywającej na zgrupowaniu w Słowenii drużyny Śląska.

- Zawodnicy Śląska wracają do Polski w czwartek więc trenerzy uznali, że nie ma sensu, by Mila na tak krótki okres wyjeżdżał do Słowenii. Z zespołem zacznie trenować od czwartku - podkreślił Polański.

Grający na pozycji środkowego lub lewego pomocnika wychowanek Gwardii Koszalin, w polskiej ekstraklasie wystąpił dotychczas w 73 meczach i zdobył 14 bramek.

Z zespołem Groclinu Dyskobolii Grodzisk Wielkopolski, w którym występował od sezonu 2001/2002, wywalczył Puchar Polski, a po przeprowadzce do Austrii Wiedeń zdobył z tym klubem puchar i mistrzostwo Austrii. W 2007 r. Mila przeniósł się do Valerengi Oslo, skąd po roku przeszedł do ŁKS-u.

Reklama

W reprezentacji Polski Mila wystąpił w 28 meczach i strzelił 6 bramek. Był w kadrze na mistrzostwach świata w 2006 roku, jednak nie wystąpił w żadnym meczu. Ma w swoim dorobku także wicemistrzostwo Europy U-16 w 1999 i mistrzostwo Europy U-18 w 2001.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL