Reklama

Reklama

Legia - Śląsk 0-0. ​Rumak: Remis z Legią to sukces

Pomimo bezbarwnego meczu, trener Śląska Mariusz Rumak nie krył zadowolenia z wywalczenia jednego punktu przy Łazienkowskiej. - Przyjechaliśmy po zwycięstwo, ale cieszymy się z tego, co mamy - powiedział po zakończeniu spotkania trener wrocławian.

Rumakowi powodów do uśmiechu dostarczyły dwa aspekty. - Pierwszy to występ Idzika, który bez najmniejszych kompleksów radził sobie na boisku w pierwszej połowie, a drugi to fakt, że po raz drugi nie straciliśmy gola - powiedział były szkoleniowiec Lecha.

Spytany o to, czemu Śląsk nie próbował odważniej zaatakować, skoro gospodarze radzili sobie bardzo niemrawo, odpowiedział: 

- Legia grała dobrze, nie mieliśmy sytuacji, bo nam na to nie pozwoli. Mogliśmy coś strzelić, ale zabrakło nam wykończenia, choć przynajmniej jedna okazja ku strzeleniu gola była.

Reklama

To drugi mecz z rzędu, który Śląsk kończy bez strzelonego gola. Mimo tego nawet na ławce zabrakło Bence Marvo, który pod koniec tygodnia wreszcie formalnie został zawodnikiem Śląska. Tak nieobecność tego napastnika wytłumaczył szkoleniowiec wrocławian. 

-  Piłkarze, którzy grają, trenują ciężko i nie mogę wstawić kogoś, kto nie trenuje. Są Idzik, Kamil Biliński, którzy trenują na maksa z pierwszym zespołem - zakończył.

Krzysztof Oliwa

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama