Reklama

Reklama

Kadra Śląska Wrocław na zgrupowanie w Turcji

Bez Mariusza Pawelca i Adama Kokoszki piłkarski Śląsk Wrocław uda się w poniedziałek na zgrupowanie do Turcji. W kadrze znaleźli się za to testowani Wojciech Pawłowski, Minori Sato, Tom Hateley oraz nieoczekiwanie Paweł Zieliński z trzecioligowej Ślęzy Wrocław.

Pawelec nie poleci do Turcji ze względu na rehabilitację jaką przechodzi po operacji mięśni brzucha. Kokoszka natomiast dostał powołanie od selekcjonera Adama Nawałki i wyjeżdża na zgrupowanie reprezentacji.

W samolocie znajdą się Pawłowski, Sato, Hataley oraz Zieliński. Obecność tego ostatniego jest niespodzianką, bo jeszcze w sobotnim sparingu Śląska ze Ślęzą grał w barwach tej drugiej drużyny. Zieliński był grudniu testowany przez zespół z Oporowskiej, ale później temat przenosin prawego obrońcy ucichł.

Okazało się jednak, że sztab szkoleniowy Śląska nie skreślił definitywnie zawodnika. Paweł Zieliński to brat Piotra, piłkarza włoskiego Udinese Calcio. Na zgrupowanie w Belek piłkarze Śląska wylecą w poniedziałek. Na miejscu trenować będą do 20 stycznia. Podczas obozu rozegrają dwa sparingi: z Howerłą Użhorod (15.01) oraz FC Sankt Pauli (19.01).

Reklama

Kadra Śląska na zgrupowanie w Turcji:Bramkarze: Marian Kelemen, Wojciech Pawłowski, Jakub Wrąbel.

Obrońcy: Lubos Adamec, Oded Gavish, Rafał Grodzicki, Tom Hateley, Krzysztof Ostrowski, Dudu Paraiba, Tadeusz Socha, Paweł Zieliński.

Pomocnicy: Mateusz Cetnarski, Kamil Dankowski, Mateusz Fedyna, Tomasz Hołota, Przemysław Kaźmierczak, Sebastian Mila, Patryk Misik, Sylwester Patejuk, Flavio Paixao, Minori Sato, Dalibor Stevanovic, Paweł Uliczny.

Napastnicy: Marco Paixao, Sebino Plaku, Marcin Przybylski.


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy