Reklama

Reklama

  • 1 .Górnik Zabrze (13 pkt.)
  • 2 .Raków Częstochowa (10 pkt.)
  • 3 .Zagłębie Lubin (10 pkt.)
  • 4 .Lechia Gdańsk (9 pkt.)
  • 5 .Jagiellonia Białystok (8 pkt.)
  • 6 .Śląsk Wrocław (7 pkt.)
  • 7 .Pogoń Szczecin (7 pkt.)
  • 8 .Legia Warszawa (6 pkt.)

Kadra Śląska Wrocław na zgrupowanie w Turcji

Bez Mariusza Pawelca i Adama Kokoszki piłkarski Śląsk Wrocław uda się w poniedziałek na zgrupowanie do Turcji. W kadrze znaleźli się za to testowani Wojciech Pawłowski, Minori Sato, Tom Hateley oraz nieoczekiwanie Paweł Zieliński z trzecioligowej Ślęzy Wrocław.

Pawelec nie poleci do Turcji ze względu na rehabilitację jaką przechodzi po operacji mięśni brzucha. Kokoszka natomiast dostał powołanie od selekcjonera Adama Nawałki i wyjeżdża na zgrupowanie reprezentacji.

Reklama

W samolocie znajdą się Pawłowski, Sato, Hataley oraz Zieliński. Obecność tego ostatniego jest niespodzianką, bo jeszcze w sobotnim sparingu Śląska ze Ślęzą grał w barwach tej drugiej drużyny. Zieliński był grudniu testowany przez zespół z Oporowskiej, ale później temat przenosin prawego obrońcy ucichł.

Okazało się jednak, że sztab szkoleniowy Śląska nie skreślił definitywnie zawodnika. Paweł Zieliński to brat Piotra, piłkarza włoskiego Udinese Calcio. Na zgrupowanie w Belek piłkarze Śląska wylecą w poniedziałek. Na miejscu trenować będą do 20 stycznia. Podczas obozu rozegrają dwa sparingi: z Howerłą Użhorod (15.01) oraz FC Sankt Pauli (19.01).

Kadra Śląska na zgrupowanie w Turcji:Bramkarze: Marian Kelemen, Wojciech Pawłowski, Jakub Wrąbel.

Obrońcy: Lubos Adamec, Oded Gavish, Rafał Grodzicki, Tom Hateley, Krzysztof Ostrowski, Dudu Paraiba, Tadeusz Socha, Paweł Zieliński.

Pomocnicy: Mateusz Cetnarski, Kamil Dankowski, Mateusz Fedyna, Tomasz Hołota, Przemysław Kaźmierczak, Sebastian Mila, Patryk Misik, Sylwester Patejuk, Flavio Paixao, Minori Sato, Dalibor Stevanovic, Paweł Uliczny.

Napastnicy: Marco Paixao, Sebino Plaku, Marcin Przybylski.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje