Reklama

Reklama

Drużyna Hannover 96 już we Wrocławiu

​Niemiecki zespół Hannover 96, który w czwartek będzie rywalem Śląska Wrocław w pierwszym meczu 4. rundy eliminacji piłkarskiej Ligi Europejskiej, jest już we Wrocławiu. Drużyna wylądowała w stolicy Dolnego Śląska przed godz. 12.00.

Bezpośrednio z lotniska zespół pojechał autokarem do hotelu, a o godz. 18.00 piłkarze i trenerzy pojawią się na Stadionie Miejskim, gdzie odbędzie się oficjalny, przedmeczowy trening. Wcześniej odbędzie się konferencja prasowa trenera zespołu Mirko Slomki.

Specjalnie na potrzeby czwartkowego spotkania uruchomione zostaną dwie dodatkowe linie tramwajowe, które będą dowozić kibiców na stadion. Tramwaje oznaczone T1 i T2 będą kursowały od godz. 18.30 do 20.10 z częstotliwością co 15 minut. Natomiast po zakończeniu meczu uruchomione zostaną dwie dodatkowe linie tramwajowe i jedna autobusowa, które będą kursowały co dwie minuty.

Reklama

Hannover 96 to siódma drużyna ostatniego sezonu niemieckiej Bundesligi, której zawodnikiem jest m.in. Artur Sobiech. W poprzedniej edycji LE dwukrotny mistrz Niemiec dotarł do ćwierćfinału, a wyeliminował go późniejszy zdobywca trofeum - Atletico Madryt. Udział w bieżących rozgrywkach Niemcy rozpoczęli od dwóch zwycięstw nad irlandzkim St. Patrick's Athletic (3-0, 2-0).

Przed Sobiechem w barwach Hannoveru 96 występowali także Dariusz Żuraw i Jacek Krzynówek. Z polskimi klubami niemiecki zespół rywalizował wyłącznie w fazie grupowej nieistniejącego już Pucharu Intertoto.

Początek czwartkowego spotkania zaplanowano na godz. 20.45. INTERIA.PL zaprasza na tekstową relację na żywo z tego meczu. Rewanż zostanie rozegrany tydzień później w Niemczech.

Zobacz zestaw par 4. rundy kwalifikacji Ligi Mistrzów

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama