Reklama

Reklama

Cztery sparingi w planach Śląska Wrocław

Cztery mecze sparingowe i zgrupowanie w Trzebnicy - tak wygląda plan przygotowań piłkarskiego Śląska Wrocław do nowego sezonu w ekstraklasie. Z zespołem żegnają się: Adam Kokoszka, Hiszpan Sito Riera i Łukasz Madej.

Pierwszy trening piłkarski Śląsk ma zaplanowany na 18 czerwca. Trener Tadeusz Pawłowski zdradził, że zawodnicy przed wyjazdem na urlopy dostaną indywidualną rozpiskę zajęć i po dwóch tygodniach względnej bezczynności mają sami zacząć przygotowania.

Cztery dni po wznowieniu zajęć wrocławianie zagrają pierwszy sparing z KGHM Zagłębiem Lubin, a po kolejnych pięciu wyjadą na jedyne zaplanowane zgrupowanie do Trzebnicy. W tym okresie rozegrają mecz kontrolny z Piastem Gliwice.

Reklama

Po powrocie do Wrocławia podopieczni trenera Pawłowskiego zmierzą się na stadionie Oporowska z Opavą. Ostatnim sprawdzianem przed startem ligi będzie wyjazdowe starcie ze Slovanem Liberec.

Pewne jest, że w nowym sezonie w Śląsku nie zagrają Kokoszka, Madej i Riera. Całej trójce z końcem czerwca wygasają kontrakty i klub ich nie przedłuży.

Reklama

Reklama

Reklama