Reklama

Reklama

Sandecja. Trener Mroczkowski o testach Freddy'ego Adu: Dowiedziałem się o tym z mediów

- Może klub go będzie testował oficjalnie, ale to może już nie ze mną – powiedział Interii trener Sandecji Radosław Mroczkowski, który jak przyznał, nie miał pojęcia, że do klubu na testy przyjedzie Freddy Adu.

Ekstraklasa: wyniki, terminarz, strzelcy, gole

W poniedziałek rano Sandecja na swoim twitterowym koncie poinformowała, że od poniedziałku do soboty będzie testować Freddy’ego Adu. Nie byłoby może w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że o przyjeździe do klubu zawodnika, pojęcia nie miał trener drużyny - Radosław Mroczkowski.

- Dowiedziałem się o tym z mediów. Dla mnie takiego tematu nie ma. Jeśli dzieją się takie rzeczy, to muszą być ustalane także ze mną. Może klub go będzie testował oficjalnie, ale to może już nie ze mną - przyznał szkoleniowiec Sandecji.

Reklama

Jak poinformowano na Twitterze, Adu ma być testowany w Sandecji od poniedziałku do najbliższej soboty.

- Nie wiem, kto go będzie testował, na pewno nie ja - zaznaczał trener Mroczkowski.

O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy też rzecznika Sandecji - Marcina Rogowskiego, który nie chciał niczego komentować. Zapowiedział jednak, że klub wkrótce wyda stosowne oświadczenie.

Cała rozmowa z trenerem Mroczkowskim TUTAJ.

Adrianna Kmak

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy