Reklama

Reklama

  • 1 .Lech Poznań (41 pkt.)
  • 2 .Pogoń Szczecin (37 pkt.)
  • 3 .Raków Częstochowa (35 pkt.)
  • 4 .Radomiak (35 pkt.)
  • 5 .Lechia Gdańsk (33 pkt.)
  • 6 .Wisła Płock (29 pkt.)
  • 7 .Górnik Zabrze (28 pkt.)
  • 8 .Stal Mielec (28 pkt.)

Sandecja Nowy Sącz. Kazimierz Moskal: Dopóki nadzieja się tli, trzeba walczyć

- Dopóki nadzieja się tli, trzeba walczyć do końca - twierdzi trener piłkarzy Sandecji Nowy Sącz Kazimierz Moskal przed sobotnim meczem 34. kolejki Ekstraklasy z Piastem Gliwice.

Zapraszamy na relację na żywo z meczu Sandecja Nowy Sącz - Piast Gliwice!

Relację można również śledzić na urządzeniach mobilnych

Sądeczanie zajmują ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem 28 punktów i do trzynastego Piasta tracą ich sześć.

"Wszyscy mamy świadomość, że to naprawdę mecz ostatniej szansy. Jak nie wygramy, to szanse na utrzymanie spadną do zera. Atmosfera w zespole jest adekwatna do naszej sytuacji. Skłamałbym mówiąc, że jesteśmy w dobrych humorach. Dopóki jednak nadzieja się tli, trzeba walczyć do końca" - przekonuje trener Moskal.

Reklama

Sytuacja kadrowa Sandecji przed spotkaniem z Piastem nie jest zła. Wprawdzie za żółte kartki będzie pauzował stoper Płamen Kraczunow, ale do dyspozycji trenera będą m.in. Dawid Szufryn i Alexandru Benga, którzy - także z powodu kartek - nie mogli zagrać w poprzedniej kolejce z Pogonią w Szczecinie.

"Zmiany w składzie na pewną będą" - zapowiada Moskal.

Piast w ostatnim spotkaniu pokonał w Gdyni Arkę aż 5-1 i zaprezentował zwyżkę formy, zwłaszcza w ofensywie.

"Ta wygrana na pewno mocno ich podbudowała, ale nie przywiązywałbym też zbyt wielkiej wagi do tego jednego meczu. Arka przecież w kwietniu nie wywalczyła żadnego punktu, a z Piastem przy stanie 0-1 nie wykorzystała rzutu karnego. Dla nich mecz z nami będzie miał ogromne znaczenie, bo wygrywając eliminują jednego rywala w walce o utrzymanie" - przypomina Moskal.

Spotkanie Sandecji z Piastem rozpocznie się w sobotę o godzinie 15.30 w Niecieczy, gdzie sądeczanie rozgrywają mecze w roli gospodarza.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy