Reklama

Reklama

Sandecja. Freddy Adu na testach w Nowym Sączu

Pomocnik Freddy Adu będzie testowany przez Sandecję. Piłkarz przyjechał w poniedziałek do Polski.

Ekstraklasa: wyniki, terminarz, strzelcy, gole

28-latek to znane nazwisko na świecie. Zasłynął jako najmłodszy debiutant ligi amerykańskiej MLS. Miał wtedy zaledwie 14 lat, a dwa tygodnie po pierwszym meczu już wpisał się na listę strzelców. Wielu widziało w nim drugiego Pelego. Jego kariera nie potoczyła się jednak w tak znakomity sposób, jak przewidywano.

Freddy Adu występował w 13 klubach w ośmiu różnych krajach (USA, Portugalia, Portugalia, Francja, Grecja, Turcja Brazylia, Serbia, Finlandia). Ostatnią jego drużyną była amerykańska ekipa TB Rowdie (drugi poziom rozgrywkowy). Piłkarz ma także za sobą występy w reprezentacji USA. Grając w DC United miał okazję trenować ze szkoleniowcem Lechii Gdańsk Piotrem Nowakiem.

Reklama

Od stycznia 2017 roku Adu jest bez klubu. W Sandecji będzie testowany od poniedziałku do soboty.

AK

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama