Reklama

Reklama

Ruch Chorzów. Oświadczenie Patryka Lipskiego w sprawie rozwiązania kontraktu

Izba ds. Rozwiązywania Sporów Sportowych PZPN w czwartek rozwiązała kontrakt Patryka Lipskiego z Ruchem Chorzów. Dziś zawodnik wydał oświadczenie, w którym ujawnia kulisy negocjacji z klubem, a także przeprasza kibiców za zaistniałą sytuację.

12 kwietnia Lipski złożył wniosek o jednostronne rozwiązanie kontraktu, którego przyczyną były dwumiesięczne zaległości z opłaceniem pensji piłkarza. Niemal miesiąc później, 11 maja, został on rozpatrzony pozytywnie i pomocnik stał się wolnym zawodnikiem.

Lipski w swoim oświadczeniu stwierdził, że dzień przed oficjalną decyzją PZPN spotkał się z przedstawicielami klubu. Porozumienia, z powodu nieustannych zmian ustaleń przez klub, nie udało się jednak osiągnąć.

Piłkarz przyznawał też, że był gotów reprezentować Ruch do końca sezonu, a jego działanie nie było nastawione na szkodę klubu, kibiców, ani kolegów z drużyny.

Reklama

Lipski był zawodnikiem Ruchu przez pięć lat, a jego drużyna obecnie walczy o utrzymanie w Ekstraklasie.

Oto całość oświadczenia Patryka Lipskiego:

WG

Ekstraklasa: wyniki, tabela, terminarz, strzelcy

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy