Reklama

Reklama

Miłosz Przybecki piłkarzem Ruchu Chorzów

Pomocnik Miłosz Przybecki został piłkarzem Ruchu Chorzów - poinformował śląski klub.

25-letni zawodnik, grający ostatnio w Pogoni Szczecin, podpisał dziś dwuletnią umowę.

Zawodnik był z ekipą trenera Waldemara Fornalika na zgrupowaniu w Rybniku, zagrał tam w barwach "Niebieskich" w sparingu z Cracovią.

Przybecki wcześniej grał w Ekstraklasie w Polonii Warszawa, Zagłębiu Lubin i Pogoni.

Jest drugim zawodnikiem pozyskanym przez chorzowian latem. Wcześniej klub pozyskał 21-letniego napastnika Jakuba Araka, który ostatnio występował w 1. ligowym Zagłębiu Sosnowiec.

Z Ruchem po zakończeniu rozgrywek pożegnali się bramkarz Matusz Putnocky, który przeszedł do Lecha, obrońca Marek Szyndrowski oraz pomocnicy Marek Zieńczuk i Artur Lenartowski.

Reklama

Z kadrą na mistrzostwach Europy przebywał napastnik Mariusz Stępiński.

Chorzowianie w minionym sezonie zajęli ósme miejsce w Ekstraklasie. W końcówce klub przeżywał finansowe zawirowania, z pomocą przyszedł samorząd miasta, udzielając 18-milionowej pożyczki.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy