Reklama

Reklama

Mariusz Stępiński może trafić do Legii Warszawa

​Legia Warszawa jest zainteresowana sprowadzeniem Mariusza Stępińskiego z Ruchu Chorzów. 20-letni napastnik to jeden z najbardziej utalentowanych zawodników Ekstraklasy.

Ekstraklasa. Wyniki, tabele i statystyki - kliknij tutaj!

Stołeczny klub po zwycięstwie z Piastem Gliwice (4-0) w niedzielę jest o krok od zdobycia mistrzostwa Polski. Działacze Legii już teraz myślą o letnich wzmocnieniach, a jednym z priorytetów jest dla nich sprowadzenie nowego napastnika.

Drużyna będzie potrzebowała nowego snajpera, bo z klubem pożegna się Marek Saganowski, a w stolicy liczą się także z odejściem Nemanji Nikolicia, który miał poważne oferty już w zimie. Legia chce się zabezpieczyć i jest zainteresowana sprowadzeniem Mariusza Stępińskiego.

Reklama

Napastnik Ruchu w obecnym sezonie rozegrał 32 mecze w Ekstraklasie i strzelił 15 goli. Jest uważany za jednego z najbardziej utalentowanych piłkarzy polskiej ligi i został już nawet dostrzeżony przez selekcjonera Adama Nawałkę.

Stępiński dostał od władz Ruchu zgodę na transfer, o ile oferta będzie zadowalająca (mówi się o kwocie rzędu miliona euro). Chociaż Legia nie jest jedynym klubem zainteresowanym pozyskaniem piłkarza, to niewykluczone, że stołeczna drużyna będzie na premiowanej pozycji.

Legia w ostatnich latach oddaje bowiem za darmo zawodników do Ruchu, gwarantując "Niebieskim" możliwość wykupu. Na tej zasadzie do śląskiego klubu trafili już Kamil Mazek, Łukasz Moneta i Mateusz Cichocki. 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy