Reklama

Reklama

Rumuni ogłosili transfer do Polski

Deian Sorescu przechodzi odchodzi z Dinama Bukareszt. Rumuński klub właśnie ogłosił, że doszedł do porozumienia z Rakowem Częstochowa w sprawie transferu pomocnika.

24-latek w środę wyruszył do Polski razem ze swoim agentem Giovannim Becalim.

Według Pro TV Dinamo ma otrzymać za zawodnika nawet milion euro. To byłby rekord transferowy Rakowa. Rumuński klub zapewnił sobie także 15 procent z przyszłego transferu piłkarza.

"Dinamo Bukareszt i Raków Częstochowa doszły do porozumienia w sprawie transferu pomocnika Deiana Sorescu" - czytamy w komunikacie rumuńskiego klubu.

Raków Częstochowa. Deian Sorescu był kapitanem Dinama

Sorescu grał w Dinamie od połowy 2018 roku i był jego kapitanem. W tym czasie wystąpił w 134 meczach w lidze i Pucharu Rumunii, strzelając 29 goli i zaliczając 26 asyst. W tym sezonie zawodnik zagrał w 19 spotkaniach ligowych, strzelając osiem goli i dokładając asystę.

Reklama

"W imieniu zawodników Dinama chcielibyśmy podziękować Deianowi Sorescu za jego wkład w nasz zespół" - czytamy na stronie rumuńskiego klubu.

.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy