• 6 .Raków Częstochowa (14 pkt.)
  • 7 .Jagiellonia Białystok (12 pkt.)
  • 8 .Cracovia (12 pkt.)

Raków Częstochowa - SFC Opava 1-0 (0-0)

​Piłkarze Rakowa Częstochowa kontynuują przygotowania do rozgrywek Ekstraklasy. W sobotę rozegrali trzeci mecz kontrolny. Podejmowali na swoim stadionie 12. drużynę ekstraklasy czeskiej SFC Opava, którą pokonali 1-0 (0-0).

Bramkę zdobył Patryk Kun w 71. minucie po kapitalnym strzale z półwoleja zza pola karnego.

W poniedziałek częstochowianie wyjeżdżają do Warki na sześciodniowy obóz, podczas którego czekają ich dwa kolejne sparingi ze Zniczem Pruszków i Wisłą Płock.

Bramka - Patryk Kun (71.)

Raków (I połowa): Gliwa - Kasperkiewicz (30. Azemović), Petrasek, Piątkowski, Malinowski, Schwarz, Babenko (30. Sapała), Kun, Domański, Nouvier (30. Luković), Lewicki.

Raków (II połowa): Szumski - Azemović, Petrasek (60. Kasperkiewicz), Szymonowicz, Kun, Schwarz (60. Babenko), Sapała, Apolinarski, Luković, Domański (60. Pavlas), Musiolik.