Reklama

Reklama

Raków Częstochowa. Iwo Kaczmarski dołączył do klubu

Iwo Kaczmarski przeszedł z pierwszoligowej Korony Kielce do Rakowa Częstochowa. 16-letni pomocnik podpisał kontrakt do 31 grudnia 2023 roku.

Kaczmarski to wychowanek Korony. W pierwszej drużynie kieleckiego klubu rozegrał 21 spotkań w tym cztery mecze na poziomie Ekstraklasy.

- Bardzo cieszymy się z pozyskania Iwo Kaczmarskiego do naszego zespołu. Jest młodym, perspektywicznym zawodnikiem i jego transfer wpisuje się w filozofię Rakowa. Mimo młodego wieku Iwo grał już w seniorach w I lidze, ma też już za sobą debiut w PKO Ekstraklasie. Mamy nadzieję, że w naszym klubie rozwinie się jeszcze bardziej i pokaże pełnię swoich umiejętności - powiedział dyrektor sportowy Czerwono-Niebieskich Paweł Tomczyk cytowany przez oficjalną stronę internetową klubu.

Reklama

16-latek to kolejny utalentowany piłkarz, który w ostatnim czasie zmienił Koronę na Raków. Wcześniej do Częstochowy przeprowadzili się także Marcin Cebula oraz Daniel Szelągowski. 

Zobacz Sport Interia w nowej odsłonie!

Sprawdź!

Kaczmarski to trzeci transfer Rakowa przed startem rundy wiosennej PKO Ekstraklasy. 

Wcześnie zespół prowadzony przez Marka Papszuna wzmocnili, na zasadzie wypożyczeń, obrońca Jarosław Jach i słowacki bramkarz Dominik Holec.

TB

Ekstraklasa - wyniki, terminarz, tabela, strzelcy

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy