Reklama

Reklama

Raków Częstochowa. Drugi rumuński piłkarz wzmocnił wicemistrzów Polski

Nowym piłkarzem Rakowa Częstochowa został młodzieżowy reprezentant Rumunii Bogdan Racovitan. Urodzony we Francji zawodnik, wychowanek FCO Dijon, ma 21 lat i jest środkowym obrońcą.

Od lutego ubiegłego roku grał w rumuńskiej ekstraklasie w barwach GC Botosani. Z Rakowem związał się umową, która ma obowiązywać do 30 czerwca 2025 roku. "Bardzo się cieszę, że tutaj jestem. Chcę rozgrywać dobre mecze i pomóc drużynie zajść jak najdalej w obecnym sezonie" - to słowa Racovitana zaraz po podpisaniu kontraktu.

Racovitan to drugi Rumun, który tej zimy trafił do drużyny wicemistrzów Polski. Wcześniej na podobny krok zdecydował się Deian Sorescu z Dinama Bukareszt. Ponadto częstochowian wzmocnił 20-letni Szymon Czyż z Warty Poznań. O tym, że Racovitan trafi do Rakowa, serwis Interia informował jako jeden z pierwszych już kilka dni temu.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy