Reklama

Reklama

Klasa mimo emocji - właściciel Rakowa złożył gratulacje Lechowi

Raków Częstochowa w dramatycznych okolicznościach stracił szanse na mistrzostwo Polski. Mimo tych wszystkich emocji klasą wykazał się właściciel klubu, Michał Świerczewski, który tuż po końcowym gwizdku złożył gratulacje Lechowi Poznań.

Raków grał dzisiaj z Zagłębiem Lubin już ze świadomością, że musi wygrać, by zachować realne szanse na tytuł mistrzowski, bo wcześniej Lech pokonał w derbach Poznania Wartę. 

W Lubinie aż do 90. minuty utrzymywał się bezbramkowy remis. Wtedy strzał Dienga ręką zblokował Petrasek, a sędzia po analizie VAR podyktował jedenastkę dla Miedziowych. Szansę wykorzystał Kacper Chodyna wprawiając w ogromną radość zarówno kibiców swojej drużyny, jak i Lecha Poznań, bo ta bramka oznaczała oczywiście, że nowym mistrzem zostanie Kolejorz.

Ekstraklasa. Właściciel Rakowa gratuluje Lechowi

Dosłownie kilka minut po końcowym gwizdku do sytuacji odniósł się właściciel częstochowskiego klubu. Mimo wielkich emocji, Michał Świerczewski szybko pogratulował rywalom sukcesu.

Reklama

Dla Rakowa mimo wszystko jest to kolejny świetny sezon, gdzie najprawdopodobniej uda się powtórzyć zeszłoroczne osiągnięcia - Puchar i wicemistrzostwo Polski.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy