Reklama

Reklama

Rozwiązane kontrakty Wszołka i Pazia

Izba ds. Rozwiązywania Sporów Sportowych PZPN rozwiązała kontrakty Pawła Wszołka i Adama Pazia z Polonią Warszawa z winy klubu - poinformował "Przegląd Sportowy".

PZPN rozwiązuje umowy, gdy zaległości klubu wynoszą co najmniej trzy miesiące, a tymczasem właściciel Ireneusz Król nie płacił piłkarzom przez ostatnie pół roku.

Dzisiejsza decyzja oznacza, że Pazio i Wszołek mogą podpisać umowy z nowymi klubami.

19 czerwca PZPN będzie rozpatrywał podobne wnioski kolejnych piłkarzy "Czarnych Koszul" - Miłosza Przybeckiego i Aleksandara Todorovskiego.

Polonia nie dostała licencji na grę w Ekstraklasie z prostej przyczyny - jej właściciel Ireneusz Król - wbrew obietnicy - nie wywiązał się z obowiązku uregulowania wierzytelności wobec Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Urzędu Skarbowego i piłkarzy.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL