• 6 .Śląsk Wrocław (4 pkt.)
  • 7 .Lechia Gdańsk (4 pkt.)
  • 8 .Piast Gliwice (3 pkt.)

Polonia Warszawa - Wisła Płock 1-3 w sparingu

Przebywający na zgrupowaniu we Władysławowie piłkarze Polonii Warszawa przegrali w sparingu z drugoligową Wisłą Płock 1-3 (1-2). W drugim środowym meczu "Czarne Koszule" zmierzą się z innym przedstawicielem ekstraklasy - Lechią Gdańsk.

Prowadzenie dla Polonii uzyskał w szóstej minucie Konrad Wrzesiński, ale jeszcze przed przerwą gole dla Wisły strzelili Bartłomiej Sielewski i Łukasz Sekulski. W drugiej połowie trzecią bramkę dla płockiej drużyny zdobył Daniel Mitura.

Z kolei w 71. minucie rzutu karnego dla Polonii nie wykorzystał Mateusz Gliński - jego uderzenie obronił Seweryn Kiełpin.

W meczu z Wisłą trener Piotr Stokowiec wystawił głównie młodych i testowanych zawodników. Silniejszy skład wystąpi w sparingu z Lechią Gdańsk. W czwartek warszawianie zakończą zgrupowanie i wrócą do stolicy.

Dowiedz się więcej na temat: Polonia Warszawa | Ekstraklasa | sparing