Reklama

Reklama

  • 1 .Lech Poznań (18 pkt.)
  • 2 .Śląsk Wrocław (14 pkt.)
  • 3 .Pogoń Szczecin (13 pkt.)
  • 4 .Lechia Gdańsk (13 pkt.)
  • 5 .Zagłębie Lubin (12 pkt.)
  • 6 .Raków Częstochowa (11 pkt.)
  • 7 .Wisła Kraków (11 pkt.)
  • 8 .Wisła Płock (10 pkt.)

Kaczmarek ponownie w Polonii Warszawa?

Wszystko wskazuje na to, że Bogusław Kaczmarek wróci na ławkę trenerską Polonii Warszawa. Popularny "Bobo" zdradził w rozmowie z portalem INTERIA.PL, że porozumienie ze stołecznym klubem jest blisko.

- Nie zostałem jeszcze asystentem trenera Polonii Warszawa, ale potwierdzam, że otrzymałem propozycję współpracy. Zgodziłem się na wstępne warunki, ale szczegóły dopiero poznam w niedzielę, kiedy spotkam się osobiście z Theo Bosem. Mam nadzieję, że dojdziemy do porozumienia i być może będę pełnił w warszawskim klubie funkcje trenera współpracującego. Na czym będą polegały moje obowiązki? Szczegółów jeszcze nie znam - stwierdził na naszych łamach charyzmatyczny trener, który ostatni raz na ławce trenerskiej siedział 18 kwietnia 2009 roku.

Reklama

Zatrudnienie Kaczmarka przez prezesa Józefa Wojciechowskiego w stołecznym klubie może budzić spore kontrowersje. Obaj panowie w burzliwych nastrojach rozstali się niemal dwa lata temu. Kaczmarek został zwolniony przez Wojciechowskiego po tym, jak w czterech spotkaniach zdobył 10 punktów. - Nie chciałbym do tego wracać. Mamy święto Trzech Króli, więc przekażmy sobie znak pokoju - próbował zbić nas z tropu 60-letni szkoleniowiec.

Były asystent Leo Beenhakkera nie zna się osobiście z nowym opiekunem "Czarnych Koszul". - Znam wielu holenderskich trenerów, ale z Theo Bosem jeszcze nie miałem okazji rozmawiać. Słyszałem jednak o nim wiele dobrego - przyznał.

"Bobo" to jeden z najbardziej rozchwytywanych trenerów ostatnich lat. Ostatnio jednak zszedł z pierwszego planu chowając się w cień. - W tym czasie dużo czytałem, oglądałem mecze ligowe. Zapewniam, że na bieżąco orientuje się w tym, co dzieje się w polskim futbolu - zakończył Kaczmarek, który ostatnio regularnie pojawiał się w jednej ze stacji telewizyjnych w roli eksperta piłkarskiego.

Zobacz wyniki, terminarz i tabelę Ekstraklasy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje