Reklama

Reklama

Edgar Cani został przywrócony do pierwszego zespołu Polonii

Edgar Cani został przywrócony do pierwszego zespołu Polonii Warszawa i w czwartek trenował z drużyną Piotra Stokowca - informuje oficjalna strona klubowa.

Edgar Cani został przywrócony do pierwszego zespołu Polonii Warszawa i w czwartek trenował z drużyną Piotra Stokowca - informuje oficjalna strona klubowa.

Reprezentant Albanii został odsunięty od pierwszego zespołu po wygranym przez Polonię 6-0 spotkaniu z GKS-em w Bełchatowie. Cani bardzo chciał wówczas egzekwować rzut karny, który został podyktowany za faul na nim.

"11" ostatecznie wykonywał Tomasz Brzyski i trafił w słupek. Nie miało to wpływu na losy spotkania, ale Cani był po meczu wściekły. Trener Piotr Stokowiec nie wpuścił go nawet do autokaru, którym zespół wracał do Warszawy.

Z okazji meczu z Legii z Lechem pojawiły się informacje, że Albańczyk, który akurat pojawił się w Poznaniu, może trafić zimą do "Kolejorza". Potem prezes "Czarnych Koszul" Ireneusz Król zapowiedział, że nie będzie wzmacniał rywala w Ekstraklasie.

Reklama

Z kolei w informacji zamieszczonej na klubowej stronie możemy przeczytać: "Zimą - w przypadku chęci zmiany barw klubowych - Cani nie spotka się ze sprzeciwem Polonii".

Albańczyk, który trafił na Konwiktorską ponad rok temu, sprawiał w przeszłości sporo kłopotów. Po zakończeniu poprzedniego sezonu wyjechał z Warszawy i nie przygotowywał się latem z zespołem do rozgrywek.

 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy