Reklama

Reklama

Wyjątkowy gest kibiców przed meczem. Kupią bilety…rodakom trenera!

Kosta Runjaic pojawił się w piątek na swojej ostatniej przedmeczowej konferencji prasowej w roli trenera Pogoni Szczecin. Spotkanie z dziennikarzami niespodziewanie zamieniło się jednak w emocjonalne pożegnanie Niemca.

W zeszłym tygodniu klub ogłosił, że to właśnie Szwed będzie następcą Kosty Runjaica, który z kolei w marcu poinformował, że nie zamierza przedłużać umowy z Pogonią.

Ekstraklasa: Kibice Pogoni zapraszają Szwedów na ostatni mecz

Stowarzyszenie Kibiców Pogoni Szczecin "Portowcy" postanowiło godnie przywitać nowego szkoleniowca. Najbardziej zagorzali fani klubu wydali komunikat, w którym poinformowali, że mieszkający na Pomorzu Zachodnim Szwedzi będą mieli możliwość wejścia na mecz za darmo.

Reklama

- Wierzymy, że trener szybko zakocha się w Szczecinie, Pogoni i jej kibicach - czytamy w oświadczeniu SKPS "Portowcy". Dla szwedzkich fanów przygotowane będą miejsca w sektorze B5, czyli tam, gdzie siedzą ultrasi Pogoni.

Spotkanie Pogoni Szczecin z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza rozpocznie się w sobotę o 17:30. Transmisja w Canal+ Sport, relacja w Interii. 

Jakub Żelepień, Interia 

Reklama

Reklama

Reklama